Žaluzie

ISSO žaluzie představují ideální stínící prvek pro plastová, hliníková nebo euro okna. Tento typ žaluzií byl doveden k naprosté funkční a estetické dokonalosti.Při vývoji byl kladen důraz na špičkový design, aby dokonale ladil se vzhledem oken a jednoduchou obsluhou při každodenním používání. Řetízkové ovládání je jednoduché a rychlé a slouží jak k natáčení lamel tak i k jejich vytahování a spouštění.

Žaluzie

Celý mechanizmus žaluzie je ukryt v hliníkových tažených profilech nebo válcovaných plechových profilech, které tvarově ladí s okny. Všechny upevňovací prvky jsou umístěny pod plastovými krytkami. K uchycení žaluzie jsou používány čtyři vruty, které se upevní výhradně do zasklívací lišty. Nehrozí tedy jakékoliv poškození okna ani ovlivnění jeho funkčnosti. Žaluzii lze barevně sladit s oknem nebo interiérem v několika odstínech. ISSO žaluzie je možné umístit také do šikmých nebo obloukových oken.

Žaluzie

Každý, kdo se rozhodne pro ISSO žaluzie, získá vysoce kvalitní dekorační prvek a dlouholetého ochránce před slunečními paprsky. Tyto žaluzie zvýrazní kvalitu vašich oken a interiéru.

Plusy a mínusy horizontálních žaluzií ISSO

+ Žaluzie jsou montovány pouze do zasklívacích lišt, tzn. není při montáži porušen samotný profil okna.

+ Elegantní, zcela nový, horní profil včetně zaoblených koncovek

+ První lamela je fixována k textilnímu žebříčku pomocí hliníkových sponek, ne plastových, které deformují lamelu, popř. praskají. Hliníkové sponky jsou vždy dodávány v barvě hliníkové lamely.

+ V mechanizmu se používá výhradně tříboký hliníkový drát. Použití Fe drátů převzatých z meziokenních žaluzií je pro tento druh žaluzií zcela nevhodný - po čase se projevuje jeho reznutí a znehodnocování žaluzie.

+ Standartně používáme tzv. polostínící provedení lamel. Lamela s výsekem otvorů jako u celostinících lamel je propletena do standartního textilního žebříčku. Tím je dosaženo maximálního zastínění bez navýšení ceny žaluzie.

+ K žaluziím dodáváme kompletní spojovací materiál.

+ Sdružené ovládání pomocí řetízku (naklápění lamel, vytahovaní lamel).

+ Balení žaluzie je provedeno tak, aby maximálně šetřilo čas montážním pracovníkům a zároveň chránilo žaluzii při dopravě k zákazníkovi. Žaluzie jsou baleny do bublinkové fólie a staženy balícím strojem nylonovou páskou. Při rozbalení se prostřihne páska a žaluzie se rozbalí. Nedochází ke ztrátě času jako v případě balení do igelitových rukávů, u kterých samotné rozbalení trvá stejně dlouho jako následná montáž žaluzie.

- Nutnost přesného zaměření.

- Cena.

- Funkční omezení 2000 mm šířky, 2200 mm výšky.

Poslední aktualizace této stránky: 19.01.2012