Plastová okna a dveře

Typy oken

Ideal 4000 ROUNDLINE zaoblený (5-ti komorový)
Ideal 5000 ROUNDLINE 3 těsnění (5-ti komorový)
Ideal 6000
(6-ti komorový)
Ideal 7000 ROUNDLINE zaoblený

Ideal 8000 (8-mi komorový)

Typy skel


Pětikomorový systém Aluplast IDEAL 4000

Systém IDEAL 4000 je nová generace profilů, které splňují náročné požadavky kladené na současná okna. Kombinuje v sobě nejnovější technické poznatky s nejvyšším komfortem užívání. Pevná konstrukce profilu se stavební hloubkou 70 mm zpevněná ocelovou výztuhou zaručuje optimální pevnostní parametry a umožňuje vyrobit okna velkých rozměrů. Provedení Round Line zajišťuje výborné tepelně-izolační a akustické vlastnosti. 15° sklon rámu a křídla umožňuje optimální odvod vody. Posunutí osy kovací drážky o 13mm dává lepší možnost zabezpečení před vloupáním.

Originální a harmonický vzhled v kombinaci s velkým výběrem systémových řešení dává neomezené možnosti kreativity oken a dotvoření vlastního stylu. Různé typy zasklívacích lišt nabízí velkou variabilitu při sladění interiéru. Systém IDEAL 4000 je variabilní velkým výběrem kombinací rámů a křídel. Využitelnost se nabízí jak v případě nových architektonických projektů rodinných domů a víceúčelových budov, tak v případě renovací. Velká stavební hloubka a snížená výška rámu a křídla zvětšuje prosklenou plochu a pomáhá prosvětlit vnitřní plochy.

Plastová okna IDEAL 4000 nabízíme ve dvou designových variantách – s rovným nebo předsazeným křídlem.

 

Šestikomorový systém Aluplast IDEAL 7000

Zaoblený polopředsazený šestikomorový rám a pětikomorové křídlo IDEAL 7000 s hloubkou rámu 80 mm; křídlo v nejslabším místě dosahuje vynikající hloubky 70 mm. Rámy a křídla jsou již v základu vyztuženy speciálními ocelovými pozinkovanými výztuhami ve tvaru U, které zajišťují jejich maximální pevnost. Díky originálnímu řešení a stavební hloubce je tento profil výjimečný tvarem i tepelně-izolačními vlastnostmi. Originální systém odvodnění rámu umožňuje optimální odtok nežádoucí vody z profilu.

Poslední aktualizace této stránky: 19.01.2012